Mimari Maket Otomasyon
Sistemi

Satılan daireleri veri tabanında kayıtlı tutarak maket otomasyon sistemi sayesinde hangi dairelerin satıldığını görebilirsiniz. Ayrıca maket üzerinde satılan daireleri kırmızı, satılacak daireleri yeşil led ile yakabilmeniz mümkündür. Bu renkler isteğinize göre değiştirilebilir.

 Mimari maket ışıklandırma otomasyonunda rgb ledler ile her bir daire birbirinden bağımsız olarak istenilen renkte yakılabilir. Dilerseniz beyaz, dilerseniz buz mavisi, dilerseniz gün ışığı renkte yakabilirsiniz.

 Animasyon modları ile müşterilerin dikkatini çekebilirsiniz. Birbirinden farklı animasyonlar yaptırabilmeniz mümkündür. Ayrıca bu maket otomasyon animasyonlarını istediğiniz renklerde yaptırabilirsiniz. 255 farklı renk tonundan istediğiniz renkte animasyonlar yaptırabilirsiniz.

 Tablet üzerinden program başladığı anda maket otomasyon sistemiyle otomatik olarak bağlanır. Kablosuz olarak bluetooth ile otomatik olarak bağlanır. Tüm ışıkları aynı anda açıp kapatabilirsiniz. Her bir daireyi tek tek açıp kapatabilirsiniz. Peyzaj aydınlatmalarını, araç aydınlatmalarını ve harici çevre aydınlatmalarını ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz.

 Sistemlerimiz en zor şartlarda çalışabilmesi için üretilmektedir. Maket altında sorunsuz olarak güvenle çalışır. Mimari maket otomasyon sistemi kartlarımız 1 yıl garantilidir.

Fiyatlar ve tüm sorularınız için mimari maket otomasyon sitemizi inceleyebiliriniz

© 2019 TAHTASAKAL ELEKTRONİK- ARGE - OTOMASYON SİSTEMLERİ - TH OTOMASYON

  • Facebook - Grey Circle
  • LinkedIn - Grey Circle